Caravan Park Pardubice

o nás

provozovna01
Firma byla založena jejím majitelem Pavlem Beránkem v roce 1991 a orientovala se především na zámečnickou výrobu.

Vzhledem k zálibě v cestování a dlouholeté rodinné tradici „cestování s karavanem“ přišla myšlenka na rozšíření předmětu podnikání na obchodní činnost v oboru přípojných vozidel, jejich servisu a prodeji náhradních dílů a autopříslušenství. Tato činnost se pak stala nosnou činností a dovolíme si ji k dnešnímu dni označit za specializovanou.

V současné době již nabízíme kompletní sortiment nákladních přívěsů firmy AGADOS. V programu máme přívěsy od 300 kg až do 3500 kg včetně speciálních přepravníků například pro automobily, koně, lodě, vodní skútry, jakož i skříňové prodejny a dalších varianty dle požadavků našich zákazníků.

V roce 1997 se firma stala dealerem obchodních značek Knaus a Eifelland. V roce 2000 se stala podílníkem firmy Caravan Welt CZ s.r.o., která již dovoz výrobků značek KNAUS, EIFELLAND, STERCKEMAN a CHALLENGER zajišťuje pro Českou republiku. V současné době nabízíme také karavany značek WILK, TABBERT, WEISBERG. Samozřejmostí je, že k nabízeným značkám zajišťujeme záruční i pozáruční servis a prodej náhradních dílů.

V zájmu komplexnosti našich služeb nabízíme širokou škálu příslušenství pro kempování od firem Frankana, Feiko a Fritz Berger a Trigano, kde je v nabídce přibližně 10000 sortimentních položek nezbytných pro kempování, odpočinek v přírodě, ale též pro vaši volnočasovou, sportovní a i podnikatelskou činnost. Obytná vozidla a jejich příslušenství pro vás pak budou zázemím při Vašich zájmech, odpočinku i práci.

Rádi Vám poradíme s výběrem všeho potřebného, zakoupené příslušenství Vám namontujeme. Objednané zboží zašleme na dobírku. Díky rozšíření prodejních ploch nabízíme možnost zprostředkování prodeje použitých vozidel a přívěsů. Rovněž je možné dohodnout dlouhodobé parkování zakoupených vozidel.

Je našim zájmem zkvalitňovat nabízené služby a přispívat tak k tomu, aby jste s přívěsy od nás odvezli vše co potřebujete a s obytnými vozy a karavany jste strávili ty nejkrásnější chvíle Vašich dovolených, výletů a cest za poznáním.

Pavel Beránek
majitel společnosti